Last update: 27 Aug 2017  

 

HOME

 

KUPOVI:
Kup Srbije
Liga Šampiona
Evropa Liga

 

ISTORIJA:
EVROPA Liga 2015/2016
EVROPA Liga 2014/2015
EVROPA Liga 2013/2014
EVROPA Liga 2012/2013
EVROPA Liga 2011/2012
EVROPA Liga 2010/2011
EVROPA Liga 2009/2010
UEFA Kup 2008/2009
UEFA Kup 2007/2008
UEFA Kup 2006/2007
UEFA Kup 2005/2006
UEFA Kup 2004/2005
Intertoto Kup

   

REPREZENTACIJE:
A Tim
Mladi - 21 god.

   

LIGE:
Super Liga
Prva Liga Srbije
Omladinska Liga Srbije

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 



 

EVROPA LIGA  -

EUROPA LEAGUE 

2017 / 2018

 

 

FK CRVENA ZVEZDA

 

29.06.17 Crvena Zvezda - Floriana (MLT) 3:0  

(Boakye 2, Srnić)

06.07.17 Floriana (MLT) - Crvena Zvezda 3:3

(Boakye 2, Milijaš)

13.07.17  Irtysh Pavlodar (KAZ) - Crvena Zvezda 1:1

(Boakye)

20.07.17 Crvena Zvezda - Irtysh Pavlodar (KAZ) 2:0

(Donald, Srnić)

27.07.17 Crvena Zvezda - Sparta Praha (CZE) 2:0  

(Boakye, Kanga)

03.08.17 Sparta Praha (CZE) - Crvena Zvezda  0:1

(Boakye)

17.08.17 Krasnodar (RUS)  -  Crvena Zvezda 3:2

(Pešić, Srnić)

24.08.17 Crvena Zvezda - Krasnodar (RUS) 2:1  

(Radonjić, Kanga)

 


FK VOJVODINA  

 

29.06.17 Vojvodina - Ružomberok (SVK) 2:1  

(Malbašić 2)

06.07.17 Rožomberok (SVK) - Vojvodina 2:0

 


FK MLADOST LUČANI  

 

29.06.17 Mladost Lučani - Inter Baku (AZE) 0:3  

06.07.17 Inter Baku (AZE) - Mladost Lučani 2:0

 


FK PARTIZAN

(posle ispadanja iz kvalifikacija LŠ)

(after relegation from qualification CL)

 

17.08.17 Partizan - Videoton (HUN) 0:0 

24.08.17 Videoton (HUN)  - Partizan 0:4

(Tawamba, Soumah, Đurđević 2)

 

FK PARTIZAN

(posle ispadanja iz kvalifikacija LŠ)

(after relegation from qualification CL)

 

EUROPA LEAGUE : group B

14.09.2017

Young Boys- Partizan 

(-)

Dynamo Kyiv - Skenderbeu

28.09.2017

Partizan - Dynamo Kyiv

(-)

Skenderbeu - Young Boys

19.10.2017

Dynamo Kyiv - Young Boys

Skenderbeu - Partizan

(-)

02.11.2017

Young Boys - Dynamo Kyiv

Partizan - Skenderbeu

(-)

23.11.2017

Partizan - Young Boys

(-)

Skenderbeu - Dynamo Kyiv

07.12.2017

Dynamo Kyiv - Partizan

(-)

Young Boys - Skenderbeu

 

Dynamo Kyiv UKR          
Young Boys SUI          
Partizan          
Skenderbeu ALB          

 

FK CRVENA ZVEZDA

 

EUROPA LEAGUE : group H

14.09.2017

Crvena Zvezda - Bate Borisov

(-)

Arsenal - Koln

28.09.2017

Koln - Crvena Zvezda

(-)

Bate Borisov - Arsenal

19.10.2017

Crvena Zvezda - Arsenal

Bate Borisov - Koln

02.11.2017

Arsenal - Crvena Zvezda

(-)

Koln - Bate Borisov

23.11.2017

Bate Borisov - Crvena Zvezda

(-)

Koln - Arsenal

07.12.2017

Crvena Zvezda - Koln

(-)

Arsenal - Bate Borisov

 

Arsenal ENG          
Bate Borisov BLR          
Koln GER          
Crvena Zvezda