Last update: 04 dec 2018  

 

HOME

 

KUPOVI:

Liga Šampiona
Evropa Liga

 

ISTORIJA:

Kup Srbije 2017/2018
Kup Srbije 2016/2017
Kup Srbije 2015/2016
Kup Srbije 2014/2015
Kup Srbije 2013/2014
Kup Srbije 2012/2013
Kup Srbije 2011/2012
Kup Srbije 2010/2011
Lav Kup Srbije 2009/2010
Lav Kup Srbije 2008/2009
Lav Kup Srbije 2007/2008
Lav Kup Srbije 2006/2007
Kup SCG 2005/2006
Kup SCG 2004/2005
Osvajači Kupa

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

Fudbalski Savez Srbije - Football Association

Kup Srbije 2018 / 2019

1/16 finala / First round 26.09.18

Inđija /2 - Zemun 0:2

(Cvetković, Romanovskij)

Sinđelić /2 - Voždovac 1:0

(ag)

Radnik - Radnički Pirot /3 5:0

(Bojić,Pantelić,M.Stojanović,Keremeh,Zlatanović)

Mladost BJ /3 - Čukarički 0:2

(Vidosavljević, Bojić)

TSC /2 - Rad 2:0

(Bastajić, Milisavljević)

Javor /2 - Novi Pazar /2 3:0

(Amani, N.Marković, Bajović)

Mačva - Radnički 1923 /2 1:0

(Adamović)

Sloboda Užice /2 - Borac Čačak /2 0:3

(Ilić, Janjušević, Tripković)

Kolubara /3 - Partizan 1:2

(Matijević - Nikolić, Đerlek)

Napredak - Metalac GM /2 2:0

(Vulić, Ivanović)

Proleter NS - Mladost LU 1:1 3-4 pen

(Jovanović - Sinđić)

Dinamo Vranje - Crvena Zvezda 0:2

(Stojiljković, Joveljić)

Vojvodina - Teleoptik /2 2:0

(Đurić, Arsić)

Bačka /2 - Budućnost D /2 1:1 3-4 pen

(Čeković - Kukolj)

LFK Mladost /4 - Spartak ŽK 0:2

(Đenić 2)

Radnički Niš - Bežanija /2 4:1

(Bondarenko, Mitrović 3 - Tanko)

 

1/8 finala / Second round 24.10.18

Budućnost D /2 - Radnički Niš 1:4

(Sojković - A. Jovanović 2, Damnjanović, Mrkić)

Borac Čačak /2 - Napredak 0:4

(Ndaye 2, Alivodić. Vukanović)

Zemun - Partizan 0:2

(S. Marković, Zakarić)

Spartak ŽK - Mačva 1:0

(Denković)

Čukarički - Mladost Lučani 1:4

(Stevanović - Pavlović 2, Tumbasević, Jovanović)

Vojvodina - Sinđelić /2 4:0

(Milojević, Đuričin, Đurić, Gojkov)

Javor /2 - Radnik 1:1 4-5

(Amani - Ristović)

Crvena Zvezda - TSC /2 4:1

(Simić 2, Stojiljković, Joveljić - ag)

 

1/4 finala / Third round 13.03.2019

Radnički Niš - Vojvodina

Napredak - Partizan

Spartak ŽK - Mladost Lučani

Crvena Zvezda - Radnik

 

1/2 finala / Fourth round

 

Finale / Final - Surdulica