RASPORED / REZULTATI "LINGLONG TIRE SUPER LIGA" - Srbija -
 2019  / 2020

FEATURES / RESULTS "LINGLONG TIRE SUPER LEAGUE" Serbia -
 2019  / 2020

1.kolo 20.07.2019

 

Crvena Zvezda - Javor Matis 2:0

Radnički Niš - Proleter NS 3:0

Voždovac - TSC 1:2

Mladost LU - Radnik 2:1

Spartak ŽK  - Rad BG 2:1

Čukarički - Napredak 1:0

Vojvodina - Mačva 3:1

Inđija - Partizan 0:1

 

2.kolo  27.07.2019

 

Javor Matis - Partizan 0:2

Mačva - Inđija 2:2

Napredak - Vojvodina 0:2

Rad BG - Čukarički 2:3

Radnik - Spartak ŽK 4:0

TSC - Mladost LU 5:1

Proleter NS - Voždovac 2:2

Crvena Zvezda - Radnički Niš 2:0

 

3.kolo 03.08.2019

 

Radnički Niš - Javor Matis 2:1

Voždovac - Crvena Zvezda 1:3

Mladost LU - Proleter NS 1:1

Spartak ŽK  - TSC 1:2

Čukarički- Radnik 1:0

Vojvodina - Rad BG 5:0

Inđija - Napredak 1:0

Partizan - Mačva 4:0

 

4.kolo 10.08.2019

 

Javor Matis - Mačva 3:1

Napredak - Partizan 2:2

Rad BG - Inđija 1:0

Radnik - Vojvodina 0:4

TSC - Čukarički 1:0

Proleter NS - Spartak ŽK 0:1

Crvena Zvezda - Mladost LU 2:0

Radnički Niš - Voždovac 2:1

 

5.kolo 17.08.2019

 

Voždovac - Javor Matis 2:1

Mladost LU - Radnički Niš 1:1

Spartak ŽK - Crvena Zvezda 2:3

Čukarički- Proleter NS 2:1

Vojvodina - TSC 2:2

Inđija - Radnik 2:1

Partizan - Rad BG 3:0

Mačva - Napredak 0:1

 

6.kolo 24.08.2019

 

Javor Matis - Napredak 2:2

Rad BG - Mačva 2:0

Radnik - Partizan ODL

TSC - Inđija 2:0

Proleter NS - Vojvodina 0:1

Crvena Zvezda - Čukarički ODL

Radnički Niš - Spartak ŽK 2:1

Voždovac - Mladost LU 2:0

 

7.kolo 31.08.2019

 

Mladost LU - Javor Matis 3:3

Spartak ŽK  - Voždovac 2:1

Čukarički - Radnički Niš 1:0

Vojvodina - Crvena Zvezda 1:2

Inđija - Proleter NS 1:2

Partizan - TSC 1:1

Mačva - Radnik 1:1

Napredak - Rad BG 4:0

 

8.kolo 14.09.2019

 

Javor Matis - Rad BG 3:0

Radnik - Napredak 1:4

TSC - Mačva 0:0

Proleter NS - Partizan 0:3

Crvena Zvezda - Inđija 2:1

Radnički Niš - Vojvodina 1:2

Voždovac - Čukarički 2:2

Mladost LU - Spartak ŽK 2:0

 

9.kolo 21.09.2019

 

Spartak ŽK  - Javor Matis 1:0

Čukarički - Mladost LU 1:0

Vojvodina - Voždovac 1:2

Inđija - Radnički Niš 0:1

Partizan - Crvena Zvezda 2:0

Mačva - Proleter NS 0:1

Napredak - TSC 1:3

Rad BG - Radnik 0:1

 

10.kolo 29.09.2019

 

Javor Matis - Radnik 0:0

TSC - Rad BG 2:0

Proleter NS - Napredak 2:0

Crvena Zvezda - Mačva 3:1

Radnički Niš - Partizan 1:4

Voždovac - Inđija 4:1

Mladost LU - Vojvodina 1:2

Spartak ŽK  - Čukarički 0:1

 

11.kolo 05.10.2019

 

Čukarički- Javor Matis 2:0

Vojvodina - Spartak ŽK 2:0

Inđija - Mladost LU 0:2

Partizan- Voždovac 1:2

Mačva  - Radnički Niš 0:1

Napredak - Crvena Zvezda 0:1

Rad BG - Proleter NS 1:1

Radnik - TSC 1:0

 

12.kolo 19.10.2019

 

Javor Matis - TSC 3:2

Proleter NS - Radnik 2:1

Crvena Zvezda - Rad BG 2:0

Radnički Niš - Napredak 4:1

Voždovac - Mačva 2:0

Mladost LU - Partizan 1:0

Spartak ŽK  - Inđija 3:0

Čukarički - Vojvodina 0:0

 

 

 

 

13.kolo 26.10.2019

 

Vojvodina - Javor Matis 2:2

Inđija - Čukarički 1:3

Partizan - Spartak ŽK 4:0

Mačva - Mladost LU 0:1

Rad BG - Radnički Niš 1:2

Napredak - Voždovac 1:1

Radnik - Crvena Zvezda 0:5

TSC - Proleter NS 1:1

 

14.kolo 30.10.2019 sreda

 

Javor Matis - Proleter NS 1:0

Crvena Zvezda - TSC 3:1

Radnički Niš - Radnik 0:2

Voždovac - Rad BG 2:1

Mladost LU - Napredak 0:1

Spartak ŽK - Mačva 3:1

Čukarički - Partizan 2:1

Vojvodina - Inđija 1:0

 

15.kolo 03.11.2019

 

Inđija - Javor Matis 2:3

Partizan- Vojvodina 4:0

Mačva - Čukarički 0:0

Napredak  - Spartak ŽK 0:1

Rad BG - Mladost LU 0:0

Radnik - Voždovac 2:2

TSC - Radnički Niš 2:0

Proleter NS - Crvena Zvezda 0:2

 

16.kolo 09.11.2019

 

Javor Matis - Crvena Zvezda 1:1 

Proleter NS - Radnički Niš off 

TSC - Voždovac 2:2 

Radnik - Mladost LU 0:1 

Rad BG - Spartak ŽK 2:0 

Napredak - Čukarički 3:1  

Mačva - Vojvodina 0:1 

Partizan- Inđija 3:0 

 

17.kolo 23.11.2019

 

Partizan - Javor Matis -:- 

Inđija - Mačva -:- 

Vojvodina - Napredak 0;0 

Čukarički - Rad BG -:- 

Spartak ŽK  - Radnik -:- 

Mladost LU - TSC -:- 

Voždovac - Proleter NS -:- 

Radnički Niš - Crvena Zvezda -:-

 

18.kolo 30.11.2019

 

Javor Matis - Radnički Niš -:- 

Crvena Zvezda - Voždovac -:- 

Proleter NS - Mladost LU -:- 

TSC - Spartak ŽK -:- 

Radnik - Čukarički -:- 

Rad BG - Vojvodina -:- 

Napredak - Inđija -:- 

Mačva  - Partizan -:- 

 

19.kolo 04.12.2019 sreda  

 

Mačva  - Javor Matis -:- 

Partizan- Napredak -:-

Inđija - Rad BG -:- 

Vojvodina - Radnik -:- 

Čukarički- TSC -:- 

Spartak ŽK  - Proleter NS -:- 

Mladost LU - Crvena Zvezda -:- 

Voždovac - Radnički Niš -:-

 

20.kolo 08.12.2019

 

Javor Matis - Voždovac -:- 

Radnički Niš - Mladost LU -:-  

Crvena Zvezda - Spartak ŽK -:- 

Proleter NS - Čukarički -:- 

TSC - Vojvodina -:-

Radnik - Inđija -:- 

Rad BG - Partizan -:- 

Napredak - Mačva -:- 

 

21.kolo 14.12.2019

 

Mačva  - Rad BG -:-

Napredak - Javor Matis -:- 

Partizan- Radnik -:- 

Inđija - TSC -:-

Vojvodina - Proleter NS -:- 

Čukarički- Crvena Zvezda -:- 

Spartak ŽK  - Radnički Niš -:- 

Mladost LU - Voždovac -:- 

 

22.kolo 15.02.2020   

 

Javor Matis - Mladost LU -:- 

Voždovac - Spartak ŽK -:-

Radnički Niš - Čukarički -:- 

Crvena Zvezda - Vojvodina -:- 

Proleter NS - Inđija -:- 

TSC - Partizan -:- 

Radnik - Mačva -:- 

Rad BG - Napredak -:-

 

23.kolo 22.02.2020  

 

Rad BG - Javor Matis -:-

Napredak - Radnik -:- 

Mačva  - TSC -:- 

Partizan- Proleter NS -:- 

Inđija - Crvena Zvezda -:- 

Vojvodina - Radnički Niš -:- 

Čukarički- Voždovac -:- 

Spartak ŽK  - Mladost LU -:- 

 

24.kolo 29.02.2020   

 

Javor Matis - Spartak ŽK -:- 

Mladost LU - Čukarički -:- 

Voždovac - Vojvodina -:- 

Radnički Niš - Inđija -:- 

Crvena Zvezda - Partizan -:- 

Proleter NS - Mačva -:- 

TSC - Napredak -:- 

Radnik - Rad BG -:- 

 

25.kolo 04.03.2020 sreda  

 

Radnik - Javor Matis -:- 

Rad BG - TSC -:- 

Napredak - Proleter NS -:- 

Mačva - Crvena Zvezda -:- 

Partizan - Radnički Niš -:- 

Inđija - Voždovac -:- 

Vojvodina - Mladost LU -:- 

Čukarički - Spartak ŽK -:-

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.kolo 08.03.2020  

 

Javor Matis - Čukarički -:- 

Spartak ŽK  - Vojvodina -:- 

Mladost LU - Inđija -:- 

Voždovac - Partizan -:-

Radnički Niš - Mačva -:- 

Crvena Zvezda - Napredak -:-

Proleter NS - Rad BG -:-

TSC - Radnik -:-

 

27.kolo 14.03.2020

 

TSC - Javor Matis -:- 

Radnik - Proleter NS -:- 

Rad BG - Crvena Zvezda -:- 

Napredak - Radnički Niš -:-

Mačva  - Voždovac -:- 

Partizan- Mladost LU -:- 

Inđija - Spartak ŽK -:- 

Vojvodina - Čukarički -:-

 

28.kolo 22.03.2020   

 

Javor Matis - Vojvodina -:-

Čukarički- Inđija -:-

Spartak ŽK  - Partizan -:- 

Mladost LU - Mačva -:- 

Radnički Niš - Rad BG -:- 

Voždovac - Napredak -:- 

Crvena Zvezda - Radnik -:- 

Proleter NS - TSC -:-

 

29.kolo 04.04.2020  

 

Proleter NS - Javor Matis -:- 

TSC - Crvena Zvezda -:- 

Radnik - Radnički Niš -:- 

Rad BG - Voždovac -:- 

Napredak - Mladost LU -:- 

Mačva  - Spartak ŽK -:- 

Partizan - Čukarički -:- 

Inđija - Vojvodina -:- 

 

30.kolo 11.04.2020   

 

Javor Matis - Inđija -:-

Vojvodina - Partizan -:-

Čukarički - Mačva -:-

Spartak ŽK  - Napredak -:- 

Mladost LU - Rad BG -:- 

Voždovac - Radnik -:- 

Radnički Niš - TSC -:- 

Crvena Zvezda - Proleter NS -:-

 

PLAY OFF/PLAY OUT: