Last update: 19 Jun 2016  

 

HOME

 

KUPOVI:
Kup Srbije
Liga ampiona
Evropa Liga

 

ISTORIJA:
Kup Srbije 2015/2016
Kup Srbije 2014/2015
Kup Srbije 2013/2014
Kup Srbije 2012/2013
Kup Srbije 2011/2012
Kup Srbije 2010/2011
Lav Kup Srbije 2009/2010
Lav Kup Srbije 2008/2009
Lav Kup Srbije 2007/2008
Kup SCG 2005/2006
Kup SCG 2004/2005
Osvajai Kupa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 



 

 

Fudbalski Savez Srbije - Football Association

Lav Kup Srbije 2006 / 2007

1/16 finala / First round :

Timok (3) - Banat 0:1

(Baljak)

Jedinstvo Putevi (3)- ukariki (2) 1:3

(Nikoli - Brajovi 2, Blai)

Mladenovac (2) - Smederevo 2:1

(Stanisavljevi, Useni - Bogdanovi)

Obili (2) - Vlasina (2) 0:3

(Spasi, Todorovi 2)

Vojvodina - BASK (2) 4:1

(Bokovi 3, Dobri - Jovani)

Mokra Gora (5)- Borac 1:1 4-3 pen

(Bojkovi - Dmitrovi)

Srem (2) - Rad (2) 1:0

(Savievi)

Spartak (2) - Mladost (A) 0:2

(Kopunovi, Keki)

Teleoptik (3) - Vodovac 2:2 4-5 pen

(Bojovi, Vujovi - Kolakovi, Djuri)

Beanija - Mava (2) 4:0

(Lazeti 4)

Napredak (2) - Habith Pharm Javor 3:0

(Gaji, Veljovi, R Pavlovi)

Radniki (N) (2)- Hajduk Kula 3:0

(Gali, V Milenkovi, Ignjatovi)

Partizan - SK elarevo (2) 3:0

(Lomi, Markovski, Joveti)

Zemun - Radniki P (2) 1:1 3-5 pen

(Isidorovi - iri)

Big Bul (3) - OFK Beograd 0:4

(Bakovi, Simi, Bajalica, Milovac)

Crvena Zvezda- Sevojno (2) 3:0

(Rakovi 2, Basta)

1/8 finala / Second round :

Banat - Napredak (2) 1:1 9-8 pen

(Radenovi - Gaji)

Vodovac - ukariki (2) 1:2

(Drini - Gogi, Blai)

Mladenovac (2) - Vojvodina 0:1

(Despotovi)

Vlasina (2) - Beanija 0:0 2-4 pen

Mladost A - OFK Beograd 2:0

(Drakuli, Radosavljev)

Mokra Gora (5)- C Zvezda 1:2

(Uljarevi - Joksimovi, Milovanovi)

Partizan - Srem (2) 2:0

(Joveti, Markovski)

Radniki P (2) - Radniki N 3:1

(Stojanovi 2, Mani - Miti)

1/4 finala / Third round :

Banat - Beanija 1:0

(Zori)

ukariki (2) - Crvena Zvezda 0:2

(Purovi, Triovi)

Mladost A - Partizan 0:3

(Joveti, Smiljani, Marinkovi N.)

Radniki P (2) - Vojvodina 1:2

(Kaludjerovi - Despotovi, Rajevi)

1/2 finala / Third round :

Vojvodina - Banat 1:0

(Despotovi)

Crvena Zvezda - Partizan 1:0

(Milija)

 

FINALE / Fourth round :

Crvena Zvezda - Vojvodina 2:0

(Koroman, Djoki)